logoani

  illus-arrhytmia-icon-6 +372 5566 7556 (rus)
illus-arrhytmia-icon-6 +372 5555 8818 (est)

mail-flat wonder@planet.ee

     
Get Adobe Flash player
Детская игровая комната для проведения дня рождения в Таллинне
Проведение детских праздников в Таллинне
Прекрасное оформление, яркий дизайн, уникальный реквизит, оригинальные герои и номера

Laste mängutuba sünnipäevade pidamiseks Tallinnas

“Wonder Planet” mängutuba – See on armastatud koht nii väikestele lastele, kui ka nende vanematele. Just siin aitame täituda unistustel, luua ereda meeleolu ja unustamatult värvikireva peo. See Tallinna mängutuba aitab Teie lastel sukelduda värvikirevasse muinasjutumaailma, reisida armastatud superkangelastele ja teostada palju avastusi. Siin saavad Teie lapsukesed piisavalt joosta ja mängida, õppida sotsialiseerumise algtõdesid, samuti ka piisavalt mürada.

Meie Tallinna mängutuba kujutab endast absoluutselt ohutut struktuuri, kuna kõik ruumid on välja töötatud vastavalt laste vajadustele. Üürides meilt mängutoa kolmek tunniks, saate Te autmaatselt 15% allahindlust WonderPlanet firma teenustele. Peale kireva mängutoa Tallinnas, on meil rõõm pakkuda ernevaid pakkette unustamatud lastepeo läbiviimniseks.

Sõltuvalt Teie poolt plaaneritud eelarvest, pakume rea erinevaid pakkette: Pidulik, Muinasjutuline, Võlurimaa ja Muinasjutuline- Võlurimaa. Armastatud raamatute, ajakirjade või multifilmide persoone mängivad meie kõrgesti kvalifitseeritud animaatorid. Kirev rekvistiit ja üllatustemeri teevad puhkuse viljakamaks ja värvikaks.

Samuti saate Te alla laadida ja välja printida kutsekaardi meie mängutuppa! Vajutage allpool olevale pildile allalaadimiseks!

k4et